Úterý, 26 října

Dámské tenisky jsou skvělým doplňkem každého outfitu


Módně a pohodlně je mottem mnoha žen, proto se každá z dám chce při výběru různých outfitů cítit krásně, ale zaměřuje se také na pohodlí. Zvláště když se venku otepluje, můžeme sestavit stovky stylů a klasické dámské tenisky budou skvělým „zakončením“. V následujícím článku se zaměříme na tenisky a na to, kolik stylů můžeme za jejich účasti vytvořit.


Ke  kraťasům, kalhotám  a sukním


U džínů, kraťasů a mnoha druhů sukní, delších i kratších, jsme velmi rádi, že jsme si vybrali barevné tenisky. Absolutní zásah a tzv „Must have“ pro mnoho sezón jsou tenisky v bílé barvě, které vypadají fantasticky jak s klasickými trubkami, koženými kalhotami, tak po nějakou dobu extrémně žádanými boyfriend  džíny. Výběrem krátké nebo dlouhé sukně je také můžeme snadno sladit s teniskami. Podle toho, jaký styl preferujeme, je možné ke každému outfitu přiřadit krátké nebo dlouhé tenisky a široká škála barev umožňuje skutečné šílenství.


K šatům také!


Sportovní volné šaty nebo přiléhavější malé černé šaty nemusí vždy jít ruku v ruce se sandály nebo vysokými podpatky. I zde se opíráme o tenisky. I když k outfitu přidáme elegantnější sako, popsané boty budou třešničkou na dortu, dodají nám vůli a také se v nich budeme cítit pohodlně a v módě, bez ohledu na to, zda nám je 15, 30 nebo 50 let.


Jak kombinovat dámské tenisky?


Bílé dámské tenisky, jak již bylo zmíněno, se hodí prakticky k jakémukoli oblečení. Pokud chceme sledovat módu, určitě je kombinujeme například s květinovými sukněmi, stejně jako hladkými, s klasickými džíny a bundami ve volnějším kontaktu. Budou také ideální pro elegantnější stylizace zahrnující například bílou košili a pastelové kalhoty, stejně jako kalhoty v tmavších barvách. Barevné tenisky budou brilantní přestávkou pro tmavší outfit, například jakýkoli šedý (můžete také přidat boty s květinovým motivem nebo v neonových, jasných barvách).


Bez ohledu na to, jaké oblečení si vybereme, tenisky budou vždy nadčasovým a skvěle vypadajícím doplňkem. Obuv v našem vzhledu obvykle dokáže zázraky a nezapomeňte, že jsou k dispozici na dosah ruky. Kromě toho se vyznačují lehkostí a snadností nošení a také jednoduchými způsoby čištění, sušení a údržby. Nezáleží na tom, zda si vybereme levné tenisky z trhu nebo drahé od známého návrháře, vždy s nimi vytvoříme skvělý vzhled.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *