Úterý, 7 prosince

Kotníkové boty – boty pro speciální zadání

Dámské kotníkové boty  patří po většinu sezón do kategorie oblíbených a univerzálních bot. Kotníkové boty s vyšším svrškem budou fungovat na podzim a krátkým na jaře. V závislosti na modelu mohou mít boty rovnou podrážku, vysoký podpatek nebo klíny.

Které boty byste si měli konečně vybrat? Vše závisí na povětrnostních podmínkách, stylu a příležitostech. Nejlepší způsob, jak pohodlně používat boty, je vybrat ty, které vyhovují vašemu životnímu stylu. Máte rádi eleganci? Vyberte si kotníkové boty na podpatku.  Máš ráda rychlé a pohodlné procázky městem? Vyzkoušejte boty na ploché podrážce. Které boty si vyberete, záleží zcela na vás! Největší počet dostupných modelů bot najdete v obchodě Casnaboty.cz

kotníkové boty na podpatku

 Kategorie „kotníkové boty“ lze rozdělit do několika podkategorií:

  • kotníkové boty na podpatku – ideální k šatům, džínám a overalům,
  • kotníkové boty na ploché podrážce – tato obuv  je vhodná do práce, na procházku, nakupování a pohodlně stráveném  čase při turistických výletech
  • kontíkové boty na klínu – kombinují eleganci, stabilitu nohou a pohodlí při nošení.

Univerzální kotníkové boty na každou část roku

Kotníkové boty na zimu – v období nepříznivých povětrnostních podmínek bude fungovat obuv z přírodní nebo ekologické kůže se silnou podešví (nejlépe neklouzavou). Do kategorie obuvi patří také mladistvé glady a dámské turistické boty ideální pro městskou turistiku a horské výlety. V pohodlných botách strávíme skvěle při procházkách. Do práce doporučujeme zvláště elegantní nebo klasické kotníkové boty na podpatku. Výhodou tohoto typu obuvi je velké množství stylů dostupných v každé barvě a dekoraci. Každá žena najde něco dokonalého, univerzálních bot pro každodenní nošení.

Kontíkové boty na jaro – během teplejších dnů fungují boty šité z prodyšných, prodyšných materiálů, např. Bavlny na gumové podrážce. Ažurové kotníkové boty vyrobené z děrovaných tkanin, které jsou vhodné pro práci, svátky a zvláštní příležitosti, jsou velmi módní a stylové.

Pohodlné kotníkové boty na podpatku jako tip  na obuv do práce

Podpatek  je jedním z nejdůležitějších prvků, které v botách najdeme. Stabilní tyč umožňuje opticky přidané centimetry a přitom se pohodlně pohybuje. Kotníkové boty na podpatku jsou kombinací pohodlí a elegance.

Kotníkové boty mají dobře zavedené místo ve světě dámské obuvi už devět let . V závislosti na modelu končí těsně pod nebo nad kotníky a jsou k dispozici v široké škále. Boty mají vnitřní zip a jsou vyrobeny z plochých až vysokých podpatků ve všech výškách. Můžete je kombinovat se sportovními, klasickými a elegantními šaty s kalhotami, sukněmi a šaty. Pokud nám záleží na originálním vzhledu, vybereme si boty s ozdobnou patou, např. Zirkony nebo kovové cvočky. Dekorace bot jim dodávají kouzlo a originalitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *